Dávid III. lett a bajnokságban!

Marosi Dávid a 2013-as Magyar Profi Országos Motokrossz Bajnokság III. helyezettje az MX1-es géposztályban. Dávid beszámolóját olvashatjátok a Nagykanizsai, és egyben mindent eldöntő fordulóról.

"Nagykanizsai motocross pálya adott otthont a bajnokság utolsó fordulójának. A pálya kisebb nagyobb alakításokon ment keresztül amiről hallottam jót és rosszat egyaránt ezért már nagyon vártam ezt a fordulót. Az első edzés még ismerkedés volt az új akadályokkal valamint a motor beállításait próbáltuk megtalálni. Az időmérőn sajnos a 3. körben széttörött a hátsó kerékagyam, a tartalék motor pedig nem akart elindulni ezért sajnos csak a 7. időm lett. Az első futamban a rajtot nagyon elszúrtam utolsók között voltam de szerencsére a féktávon be tudtam kerülni a középmezőnybe. A futam felénél a kondim kicsit alábbhagyott ezért a tempómból is visszavettem, talán túlságosan is mert az utolsó körben Kerese Gábor megelőzött. A második futam közepes rajt után próbáltam ráállni egy tempóra és befejezni a futamot ami sikerült is. Az a verseny nem volt életem legjobb versenye de a bajnokság szempontjából sikerült megtartanom a 3. helyezést aminek nagyon örülök és bízok benne hogy lesz még jobb is.

Üdv:Marosi Dávid #30"